Znovuzrozený Ford Mustang, který se v USA opřel o sloup.

Znovuzrozený Ford Mustang který se v USA opřel o sloup

Při online kontrole vozu Ford Mustang Bullitt z roku 2019 jsme zjistili, že se jedná o vozidlo, které bylo těžce havarované v USA. Tento vůz se nyní aktuálně nabízí k prodeji v České republice za cenu téměř 1,2 milionu korun. Ford Mustang Bullitt je atraktivní a výkonné auto, které si získalo mnoho fanoušků po celém světě. Tento model je navíc inspirován legendárním filmem „Bullitt“ z roku 1968 a nabízí zvýšený výkon, speciální design a historický význam. Všechny tyto faktory dělají z Ford Mustang Bullitt žádaný a ceněný vůz.

Co se stalo s autem z filmu Bullittův případ?

Pokud jde o tento konkrétní vůz Ford Mustang Bullitt z roku 2019 s motorem 5.0L zjistili jsme, že při nájezdu 9 164 km měl ve státě Davenport v USA srážku se sloupem. Tato srážka způsobila masivní poškození zadní části vozu a následně i dalších částí karoserie. Náraz byl tak silný, že došlo i k vystřelení všech airbagů v interiéru vozu. Pojišťovna vůz uznala jako totální finanční škodu, tedy že se vůz již z finančního hlediska nevyplatí opravit. Aktuálně je v Čechách v nabídce za skoro 1,2 milionu korun a o předcházející nehodě není v inzerátu ani slovo.

Znovuzrozený Ford Mustang který se v USA opřel o sloup Znovuzrozený Ford Mustang který se v USA opřel o sloup

Ford Mustang Bullitt 2019 je auto, které si získalo pozornost díky svému jedinečnému designu a výkonnosti. Inspirací pro tento model byl slavný film „Bullitt“ z roku 1968, a to mu dodává zvláštní kouzlo. S nájezdem 9 164 km a cenou 1,2 milionu korun se může zdát jako lákavá nabídka pro nadšeného motoristu. Avšak, co se nedozvíte z běžného inzerátu, je to, že toto vozidlo bylo těžce havarované v USA. Tato informace je klíčová, a měla by vás opravdu znejistit. Těžká havárie může zanechat trvalé stopy na konstrukci a bezpečnosti vozu a i když se na první pohled může zdát v pořádku, rizika zde určitě jsou.

 

Ford Mustang po nehodě

Ford Mustang na prodej

Jak se vyhnout podobným potížím?

Chcete-li se vyhnout nepříjemným překvapením, máme pro vás pár tipů:

  1. Profesionální kontrola před koupí: Než podepíšete šek, nechte auto prověřit zkušeným technikem. Ti mají oči na všechno a objeví i ty nejmenší problémy.

  2. Důkladné prozkoumání historie vozu: Překontrolujte vozový deník, abyste zjistili, jak často a jak pečlivě bylo auto servisováno.

  3. Nakupujte od důvěryhodných prodejců: Pokud je možné, nakupujte od prodejců s dobrým renomé. Důvěryhodní prodejci se obvykle snaží prodat kvalitní vozy a nedělají si legraci z vašich peněz.

Sledujte nás prostřednictvím našich sociálních sítí, ať vám neunikne žádná novinka.

Mrkněte i na naše sociální sítě!

Nejnovější články