Pohledné BMW řady 3 po drsné havárii a slevou na kilometry.

Pohledné BMW řady 3 po drsné havárii. Za plnou cenu a s úsměvem.

Mnoho z nás sní o elegantním BMW řady 3, které nás rychle přemění na pana či paní elegantního. Ale pozor, tato příběhová jízda nás zavede na drsnější silnici, plnou překážek. Je to příběh jednoho nádherného BMW řady 3, které se setkalo s brutální havárií, bylo opraveno a nyní se prodává za plnou cenu. Zajímavostí u tohoto kousku také je, že při havárii mělo na tachometru 295 378 kilometrů a prodáváno bylo s 251 066 Km. Asi kouzlo :-).

Co se stalo s tímto BMW řady 3?

V našem příběhu se setkáváme s autem, které na první pohled vypadá dokonale. Exteriér je špičkový, interiér je pohodlný a je vidět, že majitel se na něj pěkně staral. Ale jak říkáme, nevěřte pouze povrchu. Náš technik totiž odhalil tajemství, které toto BMW skrývalo – bylo totálně bourané na přední stranu. Jeho oprava byla navíc provedena celkem ekonomickým způsobem a tento vůz opravdu ohrožuje na zdraví svého dalšího majitele. Nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby s tímto voze měl jeho další majitel čelní střet.

Pohledné BMW řady 3 po drsné havárii. Za plnou cenu a s úsměvem. Pohledné BMW řady 3 po drsné havárii. Za plnou cenu a s úsměvem.

Dalším překvapením bylo to, že při nehodě z obrázku měl tento vůz na tachometru najeto již 295 378 Km. Což samo o sobě není nic divného, ale jak je tedy možné, že po opravě a při následném prodeji má na tachometru již pouze 251 066 Km? No budeme věřit tomu, že se jednalo určitě o „omyl“ a prodejce v žádném případě neměl v plánu kupujícího okrást.

BMW 3 po nehodě

BMW 3 na prodej

Jak se vyhnout podobným potížím?

Chcete-li se vyhnout nepříjemným překvapením, máme pro vás pár tipů:

  1. Profesionální kontrola před koupí: Než podepíšete šek, nechte auto prověřit zkušeným technikem. Ti mají oči na všechno a objeví i ty nejmenší problémy.

  2. Důkladné prozkoumání historie vozu: Překontrolujte vozový deník, abyste zjistili, jak často a jak pečlivě bylo auto servisováno.

  3. Nakupujte od důvěryhodných prodejců: Pokud je možné, nakupujte od prodejců s dobrým renomé. Důvěryhodní prodejci se obvykle snaží prodat kvalitní vozy a nedělají si legraci z vašich peněz.

Mrkněte i na naše sociální sítě!

Nejnovější články