Pokořili jsme hranici 1500 objednaných služeb, díky!

Rok 2022 se u nás v Automato nesl v duchu očekávání a důležitých milníků. Určitě to nebyl jednoduchý rok, byl totiž náš první. Museli jsme překonat spoustu překážek, hromadu věcí se naučit, ale podařilo se nám také dosáhnout super milníků. Kontrolovali jsme auta a prodávali o stošest.

V listopadu 2021 jsme spustili testovací provoz a do konce roku jsme zkoušeli, zjišťovali a domazlovali. 1.1.2022 jsme oficiálně otevřeli. V tomto roce se nám podařilo rozšířit náš tým na více než 50 členů, tím pádem jsme schopni doručit službu v mnohem kratším čase než na začátku. Již není problém většinu našich služeb včetně kontroly vozu před koupí zajistit do 24 hodin od objednání a jsme schopni obsloužit i zákazníky, kteří nemohou na kontrolu vozu před nákupem čekat.

Automato kontrola auta před koupí. Jak se nám dařilo první rok.

Kontrola auta před koupí je náš každodenní chleba. 

Naše nejprodávanější služba je jedna z těch prvních, kterou jsme pro naše zákazníky spustili. Asistovaná kontrola vozu a Vzdálené kontrola vozu před koupí hrají v našich objednávkách prim. Náš nejlepší technik za první rok zkontroloval více než 200 vozů různých značek v různé cenové hladině. Průměrná cena kontrolovaného auta byla cca. 290 000 Kč. Nejlevnější kontrolovaný vůz byla Škoda Fabia první generace za 31 000 Kč a naopak nejdražší byl Mercedes GLS za bezmála 3 miliony korun.

Moc děkujeme, bez vás by to prostě nešlo!

Velkým krokem pro nás, ale určitě i pro naše zákazníky, je spuštění sedmi nových služeb. Nejen, že našim zákazníkům pomůžeme s nákupem nového vozu tím, že umíme flexibilně nabídnout kontrolu auta před koupí po celém Česku i Slovensku, ale nyní umíme pomoct také s prodejem toho starého. Naše služby jsou tak mnohem komplexnější a náš zákazník tak již nemusí prodej vozu řešit s třetí stranou, vše zařídí pohodlně najednou.

Automato kontrola auta před koupí. Náš tým.

Co nás čeká v roce 2023?

Od roku 2023 Automato nabídne své služby i našim sousedům na Slovensku. Propojí své techniky a tak nebude problém zajistit naše služby ve stejné kvalitě a za stejných časových podmínek v obou zemích. Další úspěch, který si všichni chceme v roce 2023 zapsat do deníčků, je spuštění našeho nového systému pro naše techniky. Zákazníci to pocítí hlavně v dřívějším dodání našeho on-line reportu z kontroly vozu a pro naše techniky to bude ulehčení a zpříjemnění práce. Další novinkou a určitě ne poslední bude rozšíření našich služeb. Chceme našim zákazníků nabídnout kompletní službu od A do Z. Proto jsme navázali spolupráci s největším srovnávačem pojištění v Česku. V průběhu roku 2023 nejen že našim zákazníkům vybereme kvalitní vůz, ale i kvalitní a levné pojištění. A co dál? bude toho ještě spoustu, nechte se překvapit :-).  

Těšíte se na novinky? My se už nemůžeme dočkat!

Sledujte nás prostřednictvím našich sociálních sítí, ať vám žádná neunikne.

Mrkněte i na naše sociální sítě!

Nejnovější články