Automato na AUTO.CZ: kontrola auta před koupí nikdy nebyla snazší

Automato na AUTO.CZ: Pomoc při nákupu ojetého auta nikdy nebyla snazší

Automato nyní nově najdete i na portálu Auto.cz, a jsme nadšení, že vám můžeme přinést větší jistotu při nákupu ojetého auta. Auto.cz je místem, kde najdete spoustu informací o autech a inzeráty nabízející široký výběr vozidel. A díky naší spolupráci teď můžete na webu ulovauto.cz objednat kontrolu konkrétního auta, které vás zaujme.

Proč kontrolu auta s Automato a Auto.cz?

Protože chceme, abyste si byli jistí, že váš nový společník na cestách je ve skvělém stavu. Nikdo nechce utratit peníze za auto, které má skryté problémy. Automato se postará o kompletní kontrolu mechaniky, elektroniky, karoserie a prověření historie vozu, včetně servisních knížek a stavu tachometru.

Kontrola ojetého auta před koupí Automato

A co je na tom nejlepší? Můžete to udělat přímo na Auto.cz. Když narazíte na inzerát automobilu, který vás zaujme, stačí jednoduše kliknout a objednat kontrolu. My provedeme důkladnou kontrolu a zašleme vám podrobnou zprávu. Máte tak veškeré informace, abyste mohli udělat informované rozhodnutí.

Spolupráce mezi Automato a Auto.cz vám poskytuje větší jistotu při nákupu ojetého auta. Už nemusíte spekulovat, zda je auto, které si vyberete, ve skvělém stavu. Můžete si být jistí, že váš vůz bude fungovat tak, jak má, a že vaše investice bude moudrá.

Pokud plánujete nákup ojetého auta v České republice, Automato na Auto.cz je tím nejlepším, co vám může při tom pomoct. Užijte si bezstarostný nákup a najděte si auto, které vám bude dělat radost.

Sledujte nás prostřednictvím našich sociálních sítí, ať vám neunikne žádná novinka.

Mrkněte i na naše sociální sítě!

Nejnovější články