Logo AUTOMATO

Partner pro autoservisy, který k Vám přivede zákazníky pozornost peníze

Kdo jsme a co vám nabízíme?

Jsme marketingová společnost AUTOMATO s.r.o

Společně s Vámi jsme TÝM

Propagace

Zviditelníme Váš autoservis na našich marketingových kanálech a přivedeme Vám nové platící zákazníky.

Naše služby zákazníkům

Prohlídka ojetého vozu

Nabízíme našim zákazníků předprodejní a poprodejní prohlídku ojetých vozů, které jsou prováděny u našich partnerů. 

Webové stránky

Vytvoříme pro Vás kvalitní web, který Vám pomůže s podnikáním a přivede Vám spoustu nových zákazníků.

Web nebo e-shop pro Váš servis

Oslovte více ZÁKAZNÍKŮ s moderním webem

PROČ SE VÁM VYPLATÍ SPOLUPRÁCE?

Protože u nás Vás čekají jen VÝHODY!

JAK SPOLUPRÁCE FUNGUJE?

Stačí nás jen KONTAKTOVAT!

Stačí nás jen kontaktovat, s radostí zodpovíme všechny Vaše otázky. Pokud budete souhlasit, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde v klidu vysvětlíme všechny podrobnosti. 

Dohodneme-li se, podepíšeme s Vámi smlouvu a hned druhý den bude Váš servis umístěn na naší platformě a zákazníci se už můžou jen hrnout.

Zákazník si u nás vybere službu, zaplatí a zvolí si servis. Bude-li tento servis Váš, zákazník Vás sám kontaktuje a Vy si s ním domluvíte podle Vašich a jeho možností termín.

Zákazník v domluvený termín dorazí k Vám do autoservisu a vy jej převezmete jako každého klasického klienta.

Následně provedete objednanou službu podle našich ozkoušených postupů, které Vám předáme, takže bude jasné a přehledné co a jak máte udělat. Na provedení služby budete mít více než dost času, takže se dá vše pohodlně stihnout.

Na výběr ze služeb je Certifikát AUTOMATO (předprodejní prohlídka ojetého vozu) nebo Prohlídka ojetého vozu AUTOMATO (poprodejní prohlídka) a Diagnostika vozu, takže nic komplikovaného. Jelikož chceme býti co nejlepšími partnery pro Vás, tak plánujeme sortiment služeb dále rozšiřovat. Vše podstatné s Vámi včas  probereme a domluvíme.

Veškeré informace, jak o provedených službách, budoucích zákaznících, tak i platbách atd. máte přehledně dostupné v námi zpřístupněném partnerském rozhraní. 

Celý proces je jednoduchý, rychlí a transparentní, bez velkého papírování. Za každou službu nám jednoduše vystavíte  fakturu a my Vám je jednou za měsíc všechny proplatíme. Kdyby jen došlo k nějakým problémům, se vším Vám s radostí pomůžeme a v ničem Vás nenecháme.

Opravdu. Nic víc nic míň.

A za toto všechno dostanete prémiově zaplaceno. Bereme si provizi jen za námi poskytnuté služby, za nic jiného. To znamená, že pokud klientovi poskytnete nějakou jinou službu (např. výměna brzdových destiček), tak my si za ni žádnou provizi neúčtujeme

Peníze jsou posílány vždy jednou měsíčně na Váš účet a to za celý předchozí měsíc. Naši provizi si automaticky strháváme, takže se už nemusíte o nic jiného starat.

Tak co? Lákavé, že? Máte zájem o spolupráci nebo se chcete dozvědět nějaké podrobnosti? Nezávazně nás kontaktuje a dáme to dohromady!

chcete se dozvědět více?

Nezávazně nás KONTAKTUJTE a vše objasníme!